Šį rugsėjį Vilniaus universitetas už aukščiausio lygio mokslo ir studijų pasiekimus išskirtinio profesoriaus statusas suteiktas dar trims profesoriams: Vladislav Fomin (VU Kauno fakultetas), Gediminui Juzeliūnui (VU Fizikos fakultetas) ir Česlovui Venclovui (VU Gyvybės mokslų centras).

Šie, jau ne vienerius metus mokslo pasaulyje gerai žinomi vardai taip pat yra vertinami už savo veiklą studijų srityje, tad VU bendruomenės narius ir visus, kurie domisi ateitį keičiančiais mokslo pasiekimais, kviečiame į viešų inauguracinių išskirtinės kategorijos profesorių paskaitų ciklą „Kaip mokslas keis mūsų ateitį?“.

Paskaitų laikas:

spalio 21 d., 16 val. – prof. Vladislav Fomin paskaita „Nepagaunama paradigma: 22 metai vejantis technologijų pokyčius” (VU Kauno fakultetas, Prof. V. Gronsko aud., Muitinės g. 12, Kaunas.)

spalio 24 d., 17 val. – prof. Gedimino Juzeliūno paskaita „Žemų temperatūrų pasaulis“ (VU Fizikos fakultetas, Didžioji fizikos auditorija, Saulėtekio al. 9, III r., Vilnius).

spalio 29 d., 17 val. – vyriaus. m. d. Česlovo Venclovo paskaita „Baltymai, evoliucija ir kompiuteriai“ (VU Gyvybės mokslų centras, R101 aud., Saulėtekio al. 7, Vilnius).