Kviečiami jaunieji mokslininkai!

Kviečiame Jus į 62-ąją tarptautinę fizinių bei gamtos mokslų studentų ir jaunųjų mokslininkų konferenciją Open Readings 2019, vyksiančią 2019 m. kovo 19-22 d. Vilniuje.

Registracija jau prasidėjo ir truks iki vasario 7 d. Konferencijoje galima pristatyti žodinius ir stendinius pranešimus. Registracijos mokesčio nėra.

Registruokitės jau dabar!

Šiais metais savo moksline patirtimi dalinsis ir pranešimus skaitys pasaulinio lygio
kviestiniai pranešėjai:

Saulius Juodkazis, Swinburne University of Technology, Australia

Nick Goldman, EMBL-European Bioinformatics Institute, Didžioji Britanija

Jocelyn Bell Burnell, Visiting Professor of Astrophysics at the University of Oxford, Fellow of Mansfield College, Didžioji Britanija

Karl Anker Jørgensen, Aarhus University, Danija

Fedor Jelezko, Ulm University, Vokietija

Ifor David William Samuel, University of St Andrews, Didžioji Britanija

Kishan Dholakia, University of St Andrews, Didžioji Britanija

Trys šimtai dalyvių iš Lietuvos ir užsienio universitetų bei technologijos mokslo centrų pristatys savo mokslinius darbus.

Tikime, kad mokslinės konferencijos yra itin reikšminga patirtis kiekvienam būsimam mokslininkui, tai pirmas ir stiprus žingsnis ketinantiems lipti mokslinės karjeros laiptais. Ši konferencija atvira entuziastingiems studentams iš viso pasaulio. Visus susidomėjusius studentus (bakalauro,magistro, doktorantūros) kviečiame dalyvauti ir pristatyti savo vykdomus pačios įvairiausios tematikos mokslinius tyrimus. Geriausių pranešimų autoriai bus apdovanoti.

www.openreadings.eu

Openreadings