VU Fizikos fakulteto dėstytojas ir Cheminės fizikos instituto mokslo darbuotojas dr. Rokas Dobužinsas LRT radijo laidoje „10-12“ papasakojo apie žaibus ir jų prigimtį.

62b1d7f7dfb19 vestuves 3

Žaibų reiškinys itin suaktyvėja vasarą – neseniai Lietuvoje fiksuota net 10 tūkstančių žaibo išlydžių per dieną. Plačiau apie šį reiškinį bei kaip nuo jo saugotis, su įdomiais klausytojų pasakojimais apie kamuolinį žaibą ir išsamiais mokslininko paaiškinimais klausykite LRT Radiotekoje. Laidą vedė Ignas Andriukevičius: Ugnies kamuoliai, pavojus lėktuve ir ar trenkia dukart ten pat: apie žaibus su mokslininku.

62b1d7f7dfb19 vestuves 3  62b1d7f7dfb19 vestuves 3