AC3EA767 617D 4FCE BF0A D03677E0F512
Birželio 18 d., Šv. Jonų bažnyčioje, 2024 m. absolventams buvo įteikti bakalauro bei magistro diplomai. Šventės metu absolventus sveikino Vilniaus universiteto rektorius profesorius Rimvydas Petrauskas, Partnerystės prorektorius dr. Artūras Vasiliauskas, VU FF Dekanas Aidas Matijošius bei garbės svečiai, FF alumni: UAB „Altechna" generalinis direktorius Antanas Laurutis ir Švietimos ir sporto ministerijos viceministras Ignas Gaižiūnas.

Ceremonijos metu keturiems FF BA studijų absolventams už ypatingus pasiekimus buvo skirtos vienkartinės vardinės stipendijos.

500 Eur dr. Remio Gaškos vardinė stipendija už geriausią bakalauro baigiamąjį darbą skirta Fizikos fakulteto bakalauro absolventams Tadui Latviui ir Rokui Lemežiui.

Šios stipendijos tikslas – skatinti Vilniaus universiteto Fizikos fakulteto gabius studentus siekti geresnių studijų rezultatų, dalyvauti moksliniuose tyrimuose ir siekti karjeros fizikos ir fizikinių prietaisų srityje. Ši stipendija skiriama už šiais metais apgintus geriausius bakalauro baigiamuosius darbus. Šios stipendijos pažymėjimus įteikė Fizikos fakulteto Mokslo ir strateginės plėtros prodekanas prof. Pranciškus Vitta.

3B63B78E 79BC 49D1 818E CC5EE863FA34

C77DD1CD B07F 4FD3 83BB 8A7E3076AE1AUždaroji akcinė bendrovė TELE2 įsteigė vardinę stipendiją,. Ši stipendija skiriama už šiais metais apgintus geriausius bakalauro baigiamuosius darbus Telekomunikacijų ir M2M technologijų srityje.

500 Eur UAB „TELE 2“ vardinė stipendija, skirtą skatinti Vilniaus universiteto Fizikos fakulteto gabius studentus siekti geresnių studijų rezultatų, dalyvauti moksliniuose tyrimuose Telekomunikacijų srityje ir siekti karjeros Telekomunikacijų ir M2M technologijų srityje, už geriausią bakalauro baigiamąjį darbą telekomunikacijų ir M2M technologijų srityje skirta Fizikos fakulteto bakalauro nuolatinių studijų Elektronikos ir telekomunikacijų technologijų studijų programos absolventams Patricijai Lapienytei Ir Laurynui Mickui.

Stipendijos pažymėjimą įteikė Uždarosios akcinės bendrovės Tele2 viešųjų ryšių vadovė Asta Buitkutė.

24F55326 74E2 42D5 8DB2 B3F0D169BE8A

97373E07 871B 4FC5 94F3 107596044D4E