B5D445F2 396A 4A50 A9C1 DEEC1857F645

Atidarymas vyks birželio 20 d. 13 val., 512 auditorijoje Fizikos fakultete (Saulėtekio al. 9-III).

Didaktikos centras analizuos fizikos mokytojų teorinių bei praktinių žinių poreikius ir pagal juos vykdys mokytojų kompetencijų tobulinimo seminarus, programas, teiks metodines priemones bei konsultacijas ir vienys fizikų bendruomenę tarp mokyklos, universiteto ir verslo atstovų. Renginyje atversime naujai įrengtų centro patalpų duris, pristatysime artimiausius Didaktikos centro veiklos planus bei ateities galimybes plėtoti fizikos mokymą(si).

Maloniai prašome jūsų patvirtinti dalyvavimą iki birželio 18 d.18:00 paspaudus šią nuorodą arba nuskanavus QR kodą, esantį skelbime.