Gerbiami Fiziko fakulteto studentai, darbuotojai,
Remiantis VU darbo grupės koronaviruso prevencijai Vilniaus universitete posėdžio nutarimu (protokolas 2021 m. kovo 26 d. Nr. 24), nustatau, kad visos 2020–2021 studijų metų pavasario semestro studijų veiklos iki gegužės 1 d. ir toliau vykdomos nuotoliniu būdu. Atsižvelgiant į Vilniaus universiteto senato 2020 m. gruodžio 15 d. nutarimą Nr. SPN-91 „Dėl 2020–2021 studijų metų pavasario semestro studijų Vilniaus universitete vykdymo“ .
Nenuotoliniu būdu gali būti vykdomos veiklos, reikalingos studijuojančiųjų baigiamųjų darbų rengimui, kurių vykdymas nuotoliniu būdu yra neįmanomas. Atsižvelgiant į esamą koronaviruso situaciją, šiuo metu Fizikos fakultete visos studijų pasiekimų vertinimo veiklos vykdomos tik nuotoliniu būdu.

Kai studijų veiklos vykdomos nenuotoliniu būdu, jos turi būti vykdomos užtikrinant visų Lietuvos Respublikos Vyriausybės ir Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro – valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimuose nustatytų asmenų srautų valdymo, saugaus atstumo laikymosi ir kitas būtinas visuomenės sveikatos saugos, higienos, asmenų aprūpinimo būtinosiomis asmeninėmis apsaugos priemonėmis sąlygų laikymąsi.
Pagrindiniai darbo Fizikos fakultete iki 2021 m. gegužės 1 d. organizavimo principai:
  • visą veiklą Fizikos fakultete pagal galimybes būtina tęsti nuotoliniu būdu, o tais atvejais, kai funkcijų, atsižvelgiant į jų pobūdį, vykdymas nuotoliniu būdu yra apsunkintas, rekomenduojama organizuoti darbą daliniu nuotoliniu būdu, t. y. pamainomis;
  • nenuotoliniu būdu leidžiama vykdyti baigiamųjų darbų rengimą, kurių atlikimui reikalinga Universiteto patalpose esanti įranga;
  • daktaro disertacijų gynimo procedūros vyksta nuotoliniu būdu;
  • visiems, norintiems stebėti disertacijos gynimą, turi būti sudaryta galimybė tai daryti nuotoliniu būdu;
  • visi renginiai, susitikimai, posėdžiai, susirinkimai Fizikos fakultete gali vykdyti tik nuotoliniu būdu, nesant galimybės vykdyti nuotoliniu būdu – turi būti nukelti arba atšaukti.
Už šios tvarkos įgyvendinimą fakulteto institutuose atsakingi institutų direktoriai. Už tvarkos laikymąsi studijų procese, Fizikos fakultete atsakinga prodekanė studijoms ir dėstantys dėstytojai.
Fizikos fakulteto dekanato darbo tvarka:
Fizikos fakulteto dekanato darbas iki semestro 2021 gegužės 1 dienosorganizuojamas nuotoliniu būdu.
Visais klausimais į fizikos fakulteto dekanatą galima kreiptis el. paštu arba darbo telefonais:
(8 5) 236 6000 – fakulteto dekanato administratorė,
(8 5) 236 6001 (+370 682 25742) – fakulteto dekanas,
(8 5) 236 6002 – fakulteto prodekanė studijoms,
(8 5) 236 6066 - studijų vadovas, akademinis konsultantas.
Esant būtinybei, susitarus iš anksto, lankytojai priimami dekanate laikantis būtinų saugumo priemonių.
Fizikos fakulteto dekanas prof. Juozas Šulskus