2021 viesos technologijos stud baigimo vent

Šią 2021 m. žiemą bakalauro studijas baigia pirmieji Šviesos technologijų studijų programos studentai. Dėl COVID-19 nulemtų apribojimų studijų baigimo šventė vyks tik nuotoliniu būdu.

Studijų baigimo iškilmės vyks 2021 m. sausio 26 d. 15 val. Tiesioginę transliaciją bus galima stebėti per Vilniaus universiteto Facebook paskyrą. Nuorodą į transliaciją bus galima rasti šio kvietimo apačioje. Šventės metu absolventus pasveikins Fizikos fakulteto dekanas bei aukščiausi Universiteto valdžios atstovai.

Nuotolinės studijų baigimo šventės metu diplomai įteikti nebus. Studentai diplomus galės gauti paštu arba sutartu laiku atsiimti Fizikos fakulteto dekanate.
Studentai, norintys diplomą gauti paštu, turi užpildyti atitinkamą prašymą savo VUSIS paskyroje. Prašymą gauti diplomą paštu reikia užpildyti iki studijų baigimo iškilmių dienos, nes tą dieną jau būsite atjungti nuo informacinės sistemos.