Vilniaus universiteto mokslininkai kartu su partneriais iš Nacionalinio Taipėjaus technologijos universiteto kviečiami teikti paraiškas moksliniams projektams fizikos, chemijos, dirbtinio intelekto ir (arba) kibernetinio saugumo kryptyse.

Šiuo finansavimu siekiama sustiprinti abiejų institucijų mokslininkų bendradarbiavimą ir paskatinti juos plėtoti mokslines idėjas, kurios ateityje suteiktų galimybę dalyvauti tarptautinių projektų finansavimo konkursuose.

Konkurse gali dalyvauti tik bendros abiejų institucijų paraiškos. Numatoma remti iki trijų bendrų projektų.

Laimėjusioms grupėms Vilniaus universitetas skirs 10 tūkst. eurų, o Nacionalinis Taipėjaus technologijos universitetas – 10 tūkst. JAV dolerių pradinį finansavimą ryšiams užmegzti.

Paraiškos priimamos iki spalio 31 d. 17 val. (vietos laiku) el. paštu  ir .

Projektų atranka numatoma lapkritį, projektų pradžia – 2025 m. sausio 1 d., trukmė – 12 mėnesių.

Išsamesnę informaciją apie kvietimą ir paraiškos formą galite rasti intranete.